Saturday, October 1, 2022

सनी लियोनी कोरोनाबाट बच्न बच्चा र श्रीमान लिएर पुगिन् यस्तो सुरक्षित ठाउँ !


YOU MAY LIKE
MGID

काठमाडौं । बलिउड अभिनेत्री सनी लियोन पति डेनिएल वेबर र तीन बच्चाहरू निशा, नूह र आशेरको साथ कोरोना महामारीको बीचमा लस एन्जलस पुगेकी छिन् । उनीहरू विश्वास गर्दछन् कि तिनीहरूका बच्चाहरू त्यहाँ कोलोना भाइरसबाट बिल्कुल सुरक्षित छन् । अभिनेत्रीले उनको फोटो सामाजिक सञ्जालमा सेयर गरिन्, जसमा उनलाई बगैचामा तीनजना बच्चाहरु संग देख्न सकिन्छ ।

फोटोको साथ, उनले सबैलाई आमा दिवस ‘मर्दस डे’ को शुभकामना दिएकी छिन् । सनीले सबै आमाहरूलाई आमा दिवसको शुभकामना छ भनेर पनि लेखेकी छिन् । उनले यो पोस्ट गत १० तारिखमा राखेकी थिइन् । आफ्नी आमालाई याद गरेको भन्दै उनले आफ्ना बच्चाहरुलाई कोरोना महामारीबाट टाढा लिएको बताएकी छिन् ।

डेनियलले पनि सामाजिक सञ्जालमा क्वारेन्टाइन भाग २ धेरै नराम्रो पनि छैन भन्दै फोटो सेयर गरेका छन् । उनी पछिल्ला दिनहरुमा घरको काम गरिरहेको भिडियो पनि पोस्ट गर्दै आएकी छिन् । हिजो मात्रै सनीको जन्मदिन परेको थियो । उनले लकडाउनमा आफ्नै परिवारसँग रमाइलो जन्मदिन गर्दै मनाएकी छिन् ।

यो पनि पढनुहोस्