Tuesday, September 27, 2022

२ वर्षीय छोरा बेचेको पैसाले गर्लफ्रेण्ड’सँग घुमघाम


YOU MAY LIKE
MGID

काठमाडौँ । केही मानिसहरु कति’सम्म निर्दयी हुन सक्दारहेछन् भन्ने कुरा चीनका एक’जना पुरुषले उदाहरण पेश गरेका छन् । ती पुरुषले यस्तो कर्तुत गरेका छन् की पिता पुत्रको सम्बन्ध’लाई नै कलंकित बनाएका छन् । ती पुरुषले आफ्नो २ वर्षीय छोरालाई विक्री गरे र त्यसरी हात परेको पैसाले नयाँ गर्लफ्रेण्ड’लाई लिएर देश घुम्न निस्किए ।

पूर्वपत्नी’सँगको सम्बन्ध विच्छेद’पछि उनले छोराको पालनपोषण गर्दै आएका थिए । तर गर्लफ्रेण्ड’सँग घुम्नका लागि पैसा जुटाउन उनले त्यही छोरालाई बेचिदिए । चिनियाँ सञ्चार माध्यम झेझियांग लिगल डेलीका अनुसार ती पुरुषको पूरा नाम खुलाइएको छैन र उनको थर चाँहि शी बताइएको छ ।

ती पुरुषको पत्नी’सँग झगडा भए’सँगै सम्बन्ध’विच्छेद भएको थियो र दुईजना बच्चा’मध्ये छोरीको लालनपालनको जिम्मा आमाले र छोराको जिम्मा बाबु चाँहिले लिएका थिए । काममा व्यस्त भएको भन्दै ती पुरुषले आफ्नो छोरालाई हुजोउ सहर’स्थित भाईको घरमा छाडेका थिए । गत महिना चाँहि उनी भाइको घरमा गएर छोरालाई लिएर घर फर्के । छोराकी आमाले छोरा हेर्न चाहेको भन्दै उनले भाइको घरबाट छोरा लिएर गएका थिए ।

तर उनले छोरालाई त्यहाँ’बाट लगेर चांग्सु सहरस्थित एक निसन्तान दम्पतीलाई बेचिदिए र त्यसबापत झण्डै २४ हजार डलर बराबरको रकम प्राप्त गरे । छोरा बेचेर हात परेको पैसाले उनले आफ्नी नयाँ गर्लफ्रेण्डलाई लिएर चीनको भ्रमणमा निस्किएको बताइएको छ ।

आमा’सँग भेट गराउन भन्दै लगेको छोरालाई धेरैदिन’सम्म पनि शीले फर्काएर नल्याएपछि र फोन समेत नउठाए’पछि शीका भाइलाई शंका लाग्यो र प्रहरीमा खबर गरे ।

यो पनि पढनुहोस्