Tuesday, September 27, 2022

चोभारको डाडामा परि तामाङ यस्तो अब’स्थामा (हेर्नुहोस भिडियो)


YOU MAY LIKE
MGID

बिभिन्न यु ट्युव च्यानल मार्फत उत्ताउला र अराजक अन्तरवार्ता दिएर चर्चा कमाएकी नाम हो परि तामाङ । एउटा युटुवच्यानल मार्फत आफुले एक रातको ५० हजार सम्म लिने गरेको बताए पछि उनको चर्चा झन चुलीएको थियो । उक्त कुरा बताएपछि तामाङलाई सामाजिक संजालमार्फत गालीको बर्षा समेत भएको थियो ।

विभिन्न युट्युव च्यानलमा उत्ताउ’ला अन्तरवार्ता दिने तामाङको पोर्न भिडियो सार्वजनिक भएको हो । चलेका पो”र्नसाइटले परी तामाङको नामबाट उक्त भिडियो तानेर आफ्नो साइटमा राखेका छन् । परि तामाङ नेपाली पो”र्नस्टार परी तामाङ नेपाली काण्, परी तामाङ विथ रियल ब्रदर टाइटलमा उक्त भिडियो भाइरल भएको थियो ।

उक्त पोर्न भिडियो अन्य विश्यविख्यात साइटले पनि तान्न थालेका छन् । उनले केही युट्युव च्यानलमार्फत अन्यथा नलिन आग्रह गर्दै आफु र प्रेमीबीचको सम्बन्ध रहेको बताउँदै माफी समेत मागेकी छन् । आफ्नो सानो गल्तीका कारण आफ्ना प्रेमीले दुख दिएको याचना गर्दै उनले आफ्ना मुटुरोगी भाईको माया गर्ने पनि बताएकी छन् ।

उनले दिएका बिभिन्न अन्र्तबाताको भिडियो यु टयुवमा छ्यापछ्यापती मात्रामा रहेको पनि छ । बिभिन्न यु ट्युव च्यानल मार्फत उत्ताउला र अराजक अन्तरवार्ता दिएर चर्चा कमाएकी नाम हो परि तामाङ । एउटा युटुवच्यानल मार्फत आफुले एक रातको ५० हजार सम्म लिने गरेको बताए पछि उनको चर्चा झन चुलीएको थियो । हेर्नुहोस परी तामाङको भिडियो

यो पनि पढनुहोस्