एक जोडिले सार्वजनिक पार्कमा दि’उसै आफूलाई रो’क्न नसकेपछिको (भा’इरल भिडियो)काठमाडौं। एक नि र्लज्ज जोडीले सार्वजनिक पार्कमा थुप्रै मानिसहरु र कैयौं परि वारकै अगाडि खुल्लम खुल्ला यौ ”न स म्बन्ध राखिरहेको देखिएपछि त्यहाँका सर्वसाधारण आ’क्रो’शित भएका छन् । ती नि र्लज्ज जोडीलाई थाइल्याण्डको बैंककस्थित एक सा र्वजनिक पार्कमा यौ ’ न’ म्बनधमा लि प्त भएको बेला एक म हिलाले भि डियोमा उतारेकी थिइन् । उनले पुलिसले यसको अनुसन्धान गरोस् भनेर भि डियो उ तारेकी थिइन् । **थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

द सनको रिपोर्टअनुसार उनले रेकर्ड गरेको भिडियो फुटेजमा बाल बालिकाहरु नजिकै खेलिरहेको समेत बेवास्ता गरी ती दुईले चार मिनेट भन्दा बढी समय सम्म कसरी सार्वजनिक यौ ’नसम्बन्ध जारी राखे भन्ने देखिएको छ । यो देखेर आश्चर्य चकित भएकी महिला रतानाले उनीहरूले शहरको चा टुचक वी केन्ड मार्केट नजिकै भाचिरबन्जातास पार्क हुँदै हिँड्ने मानिसहरूको कुनै वास्ता नगरेको बताइन् । **थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

उनले ‘अधिकारीहरूले जाँचबुझ गर्न सकून्’ भनेर त्यो अभ’द्र कार्यलाई भिडियोमा रेकर्ड गर्न चाहेको बताइन्। रतानाले भनिन् ‘रेकर्डिङ सुरु गर्नुभन्दा पहिले को अवस्था झनै न’राम्रो थियो। तिनीहरूले आफूहरु सार्वजनिक ठाउँमा भएको कुरा बिर्सेका थिए । यी मानिसहरूका लागि आधारभूत शिष्टताको कुनै अर्थ थिएन । हामी वरपर केटाकेटीहरू थिए र परिवारहरू पार्कभरि हिँडिरहेका थिए।’ **थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

ती दर्शकले त्यो ठाउँ खेल मैदान नजिकै भएको कुरा बताइन् जहाँ थुप्रै केटाकेटीहरू खेलिरहेका थिए तर त्यो निर्लज्ज जोडी अझै पनि यौ”नमा लिप्त थिए । ‘मानिसहरू आफू पछाडिको बारको ठीक छेउमा हिंड्न थालेपछि पनि ती जोडीले रोक्न चाहेनन्’ रतनाले थपिन् । फेब्रुअरी १३ मा खिचिएको उक्त भिडियोमा रहेका जोडीको अहिलेसम्म पहिचान हुन सकेको छैन । तर त्यसपछि उनीहरुमाथि का’र’वाही गर्न प्र’ह’रीसँग माग भइरहेको छ । थाइल्यान्डमा सार्वजनिक मर्यादा उ’ल्लं’घनमा बढीमा ५ हजार भाट (१९ हजार ३ सय रुपैयाँ) ज’रि’वाना हुन सक्छ । **थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here