Saturday, September 24, 2022

जानी राखौँ……कुन उमेरका महिलासँग स,म्पर्क गर्दा बढी सन्तुष्टी मिल्छ त ?


YOU MAY LIKE
MGID

कुन उमेरको सम्बन्ध बढी रोमान्चक र आनन्ददायक भन्ने बिषयमा धेरै बहसहरु हुने गर्दन् । सामान्यतया किशोरावस्थाको समयमा मान्छे से७ क्सको विषयमा सबैभन्दा धेरै उत्सुक हुन्छ र त्यस्तो कौ,तु,ह,लताको उमेरमा गरिने से७ क्समा उसले सबैभन्दा धेरै स, न्तुष्टी पाउँछ होला भन्ने आमधारणा छ । तर यो धारणा सही भने होइन ।

पछिल्लोपटक गरिएको एक अध्ययनले महिलाहरुको हकमा २८ वर्षको उमेरमा गरिने से७ क्स सबैभन्दा आनन्ददायक हुने देखाएको छ तर पुरुषको हकमा भने से७ क्स सबैभन्दा धेरै मज्जा लिने उमेर ३३ वर्ष रहेको बताइएको छ । महिलाहरुले २८ वर्षको उमेरमा से७ क्सबाट सबैभन्दा धेरै आनन्द लिने भएपनि उनीहरु २५ वर्षको उमेरमा से७ क्सको मामिलामा धेरै स,क्रिय हुन्छन् ।

त्यस्तै महिलाहरुले औषतमा १७ वर्षको उमेरमा आफ्नो कु८मा,रि,त्व गुमाउने गरेका छन् । यस्तै पुरुषहरुको हकमा औषतमा १८ वर्षको उमेरमा उनीहरुको भ७ र्जिनिटी तो,डिने र २९ वर्षको उमेरमा से७ क्सको मामिलामा सबैभन्दा बढि स क्रिय हुने अध्ययनको निष्कर्ष छ ।

अनलाइन मार्फत गरिएको यो अध्ययन एक यौ७ न खेलौना उत्पादक कम्पनीलेगरेको हो । यसअघिको अर्को अध्ययनले भने पुरुषले १८ वर्ष तथा महिलाले ३० वर्षको उमेरमा से७ क्समा सबैभन्दा धेरै मज्जा लिने निष्कर्ष निकालेको थियो। (यौ७ न समस्या र समाधान)

फालिएका बाँसका नयाँ सामान बनाएर बेच्छन् २० वर्षीया फिबी र सौर्या

यो पनि पढनुहोस्