Tuesday, September 27, 2022

खुशीको खबर !! युवतीलाई अँ’गालो हा’लेर सुता’उनेलाई एक घण्टाको ८ हजार तलब….. तुरुन्तै हेर्नुहोस


YOU MAY LIKE
MGID

एजेन्शी:- सुन्दा सबैलाई च’कित पार्ने एउटा जागिर । जसले हरेकलाई सुन्दैमा पनि अ’चम्म पार्छ । दनियाँमा कस्ता कस्ता जागिरहरु हुदा रहेछन् । सम्पर्कको लागि यहाँ तलको लिन्क खोल्नुहोस?️

एउटा यस्तै जागिरको अवशर अमेरिकामा आएको छ ।यो जागिर अमेरिकाकी एकजना महिलाले ल्याएकी हुन् । उनले अं’गालो मा’रेर सुता’एको एक घण्टाको करिब ८ हजार रुपैया दिन्छिन् । पछिल्लो समय ती महिला इन्टरनेटमा भाइरल बनिरहेकी छन् ।

उनले आफ्ना ग्राहकहरुलाई ओ’छ्या’नमा केवल अं’कमा’ल गरेर सँगै सु’त्छिन् । निकै प्रे’मभावमा अं’क’माल गरेर सुताएबापत उनले प्रतिघण्टा ८० डलर अर्थात् झण्डै ८ हजार शुल्क लिन्छिन् ।अमेरिकाको केनजस सहरकी ती महिलाको नाम मेरी हो । मानिस हरुलाई अं’कमा’ल गरी आ’लिं’गनमा राखेर सु’ता ए’कै भरमा उनले वर्ष दिनमा झण्डै २० लाख रुपैयाँ बराबरको रकम कमाउँदै आएकी छिन् ।सम्पर्कको लागि यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस ?️?️

यो पनि पढनुहोस्