Saturday, September 24, 2022

३० हजार लिन्छु, भेट्ने भए यहाँ आउनु


YOU MAY LIKE
MGID

३० हजार लिन्छु भन्दै सबिना अधिकारीले भनेकी छिन् १ सानै देखि भारतमा बस्दै आएकी सबिना अधिकारिले १ रात भरि १ हजार पेज क म्पुटरमा टाईप गरेको ३० हजार लि न्छु भनेकी छिन् १ दिउसो ब त्ति बाल्न नपर्ने भएकोले २० हजार लिने भनेकी छिन् १ उनको टाईपिंग स्पिड चि तुवाको दौ ड को गति भन्दा चा डो भएकाले उनले म हँगो लिने गर्छिन १संसार परिवर्तन भएको छ साथ यो अनलाइन साइटहरु र वेब पृष्ठहरु को प्रभाव आउँछ।

राम्रो ब्लग र साइटहरू दोस्रो पुस्तक हो जहाँबाट हामी बढि जान्छौं हामी त्यो चीज जान्छौं, जुन हामीले अहिले सम्म सिकेका छैनौं वा सुनेका छैनौं। अन्य राम्रो साइटहरू जस्तै ओन्नेप। चाखलाग्दो नयाँ र अनुपम लेखहरू प्रकाशित गर्दछ। खासमा पुरुषले आफू भन्दा कम उमेरकी महिला खोजेर यस्तो भएको होइन बरु महिलाहरु नै आफू भन्दा पाको उमेरको पुरुषसँग सम्बन्ध राख्न चाहन्छन्। हालसालै गरिएको एक अध्ययनले यस्तो देखाएको छ ।

सुरक्षितस्केटीहरुले आफू भन्दा पाको उमेरका पुरुष खोज्नुका धेरै कारण छन् । खासमा पाको उमेरका पुरुषसँग उनीहरुलाई सुरक्षित महसुस हुन्छ । पाको उमेरका पुरुषहरु आर्थिकरुपले पनि बलिया हुन्छन् भन्ने विश्वास हुन्छ । उनीहरुमा जीवनको अनुभव पनि धेरै हुन्छ। पाको उमेरका पुरुषसँग महिलाले सुरक्षित महसुस गर्छन्। बिभिन्न अनलाईनबाट साभार गरिएको

यो पनि पढनुहोस्