Tuesday, September 27, 2022

अर्चना पनेरुको आमा छोरी मिलेर बाथरुममा बनाए यस्तो भिडियो (१८+ ले मात्र हेर्नुहोला)


YOU MAY LIKE
MGID

फेसबुकमा नग्न तस्विर सार्वजनिक गरेर एकाएक चर्चामा आएकी मोडल हसन अर्चना पनेरु । भारतीय च्रचित रियालिटी शो बिग बोसको चालु संस्करणमा नेपाली मोडेल अर्चना पनेरु प्रवेश गर्ने हल्ला चलेको छ । अश्लील चलचित्र खेल्ने घोषणा गरेर चर्चामा आएकी पनेरुले सोही कारण नेपालको बसाई छोडेर मुम्बई लागेको बताईन्छ । अर्चना आमासँगै मुम्बई बस्दै आएकी छिन ।

सामाजिक सञ्जालमा नग्न तस्वीर र भिडयो पोष्ट गर्न थालेपछि उनी चर्चामा आएकी थिईन । छेस्को र जिष्म चलचित्रमा अभिनय गरेपनि क्यारियर बनाउन नसकेकी अर्चना पछिल्ला समय राजधानीका विभिन्न डान्सबारमा काम गर्न थालेकी थिईन । चर्चा चले अनुसार बिग बोसमा प्रवेश पाउन अर्चनाले मुम्कईमा कसरत गरिरहेकी छिन। कुनै बेला नेपालमा अर्चना पनेरु नाम खुबै चर्चामा रहेको थियो ।

अहिले नेपालमा पोर्न ब्यान भएपछि अर्चना पनि ब्यान भएको कुरा बाहिर आएको थियो । तर, हालै उनैं अर्चनाको एक अश्लील भिडियो बाहिर आएको छ । सामाजिक सञ्जालमा नग्न फोटो राख्ने अर्चना पनेरुले आफ्नो न्यूड भिडियो सार्वजनिक गरेकि छिन् । नेपालमा विभिन्न किसिमको हर्कत गरेर चर्चामा आउने व्यक्तिहरुको कमि छैन । त्यस्तै अहिले एकदम हट फोटो शुट गरेर चर्चामा आएकी छिन् ।

मोडल अंशु भुसाल । कपिलवस्तु गोरुसिंगेकी उनि हाल बुटवलमा बसेर पढिरहेकी छिन् । तर फोटो शुट गर्ने चाहना भने आफ्नो सानै देखि नै रहेको उनको भनाई रहेको छ । उनले हाल गरेको फोटो शुट निकै हट रहेको छ । बिभिन्न मान्छेहरुले धेरै प्रकारका प्रतिकृया पनि दिएका छन ।

यो पनि पढनुहोस्