Saturday, September 24, 2022

सानोमा बेलुन भनेर क”ण्डम उडाए: हट मोडल तिर्सना बुढाथोकी


YOU MAY LIKE
MGID

नेपाली गित सँगितकी भल्गर नायिका मोडल मध्यको अर्को नाम हो तिर्सना बुढाथोकी । ज्योेती मगर सरस्वती लामा जस्तै उनको पनि एक किसिमको चर्चा रहेको छ । हाल प्रदेशमा रोजगारीको सिल्सीलामा रहेकी हट मोडल तिर्सना बुढाथोकी भनेर परिचय बनााएकी उनले आफ्नो समाजिक सञ्जाल फेसबुक लगायतमा बिभिन्न भिडियोहरु बनाएर उनको फ्यानहरुलाइ मनोरञ्जन प्रदान गरिरहेकी छिन ।

उनलाई सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमा धेरै जनाले पछ्छाएका पनि छन । नेपालमा रहीरहदा उनले बिभिन्न गित सँगितमा अभिनयका साथ आफै पनि गितहरु गाएकी थिईन । बिभिन्न दुई अर्थ शब्द लाग्ने बोलेर अन्र्तबार्ता दिदा सुरुसुरुमा खुबै गाली खाए भने पछि बिस्तारै समिश्रण प्रतिकृयाहरु पनि आए । उनले अभिनय गरेका धेर्रै गित सँगितहरु अहिले पनि यृ ट्युवमा धेरे मात्रामा रहेका छन । उनले गायका र अभिनय गरेका केही गित सँगितहरु आम श्रोता दर्शकहरु माझ चर्चामा पनि छन ।

नेपालकै पोर्नस्टार भनेर कतिपयले भनिरहदा हाल उनी रोजगारीको लागि प्रदेशमा रहेकी छिन । नै हट मोडल तिर्सना बुढाथोकीले केही समय पहिले एक यु ट्युव कुराकानीमा सानोमा बेलुन भनेर क”ण्डम उडाए भनेको केही समय पहिलेको रमाईलो कुराकानी हेरौ ।

नेपाली गित सँगितकी भल्गर नायिका मोडल मध्यको अर्को नाम हो तिर्सना बुढाथोकी । ज्योेती मगर सरस्वती लामा जस्तै उनको पनि एक किसिमको चर्चा रहेको छ । हाल प्रदेशमा रोजगारीको सिल्सीलामा रहेकी हट मोडल तिर्सना बुढाथोकी भनेर परिचय बनााएकी उनले आफ्नो समाजिक सञ्जाल फेसबुक लगायतमा बिभिन्न भिडियोहरु बनाएर उनको फ्यानहरुलाइ मनोरञ्जन प्रदान गरिरहेकी छिन ।

उनलाई सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमा धेरै जनाले पछ्छाएका पनि छन । नेपालमा रहीरहदा उनले बिभिन्न गित सँगितमा अभिनयका साथ आफै पनि गितहरु गाएकी थिईन । बिभिन्न दुई अर्थ शब्द लाग्ने बोलेर अन्र्तबार्ता दिदा सुरुसुरुमा खुबै गाली खाए भने पछि बिस्तारै समिश्रण प्रतिकृयाहरु पनि आए ।

उनले अभिनय गरेका धेर्रै गित सँगितहरु अहिले पनि यृ ट्युवमा धेरे मात्रामा रहेका छन । उनले गायका र अभिनय गरेका केही गित सँगितहरु आम श्रोता दर्शकहरु माझ चर्चामा पनि छन । नेपालकै पोर्नस्टार भनेर कतिपयले भनिरहदा हाल उनी रोजगारीको लागि प्रदेशमा रहेकी छिन ।

 

यो पनि पढनुहोस्